Strona główna » Aktualności » 15 sierpnia mija termin zgłoszeń do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

15 sierpnia mija termin zgłoszeń do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

04.08.16

Do XIX edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zostało nominowanych ponad 600 firm z całej Polski. W odpowiedzi na prośby uczestników wydłużony został termin przyjmowania zgłoszeń – mija on 15 sierpnia. Uczestnicy plebiscytu powinni do 5 września przesłać wypełnione Zeszyty Konkursowe.

articleImage: 15 sierpnia mija termin zgłoszeń do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców Kapituła Konkursu WIKTORII Znaku Jakości Przedsiębiorców
W tym roku do konkursu zostało nominowanych ponad 600 przedsiębiorstw, to największa liczba uczestników od kiedy organizujemy plebiscyt -- mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu. – Jest to dla nas sygnał, że konkurs taki jak nasz jest potrzebny w polskim środowisku biznesu. Tak duże zainteresowanie to również potwierdzenie renomy oraz informacja, że plebiscyt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń gospodarczych w kraju.
Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęło 24 instytucje, w tym: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Związek Powiatów Polskich i Prezydent M. St. Warszawy, a także 18 redakcji – m.in. Wprost, Stowarzyszenie Mediów Polskich oraz MSP Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Ogólnopolski konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to inicjatywa, której organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, a adresatami przede wszystkim małe i średnie firmy Projekt ma na celu wyróżnienie dobrych praktyk oraz działań, które w istotny sposób zmieniają oblicze polskiego biznesu.
Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie powinny wypełnić Zeszyt Konkursowy, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 5 września 2016 roku. 
W trakcie osiemnastu dotychczasowych edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w wydarzeniu uczestniczyło już ponad 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród laureatów są takie firmy jak: GRUPA INTEGER, DRUTEX, OKNOPLAST, SITA, GRUPA AZOTY, ITAKA, BUDIMEX, INTER CARS, IGLOPOL, ERGO, MUSZYNIANKA, RADIO RFM FM, RADIO ZET i wiele innych.
Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.
Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie www.nagrodawiktoria.pl oraz profilach Facebook i Twitter.
 

 

04.08.16
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE