O nas

Serwis www.twoja-firma.abc.com.pl to zebrane w jednym miejscu praktyczne informacje, porady i komentarze ekspertów dotyczące podatków i kadr w małych firmach.
Celem serwisu jest pomoc osobom odpowiedzialnym za prowadzenie spraw kadrowo-podatkowych w firmie w codziennych problemach zawodowych i wsparcie w podejmowaniu decyzji.

W serwisie znajdują się aktualne informacje z zakresu kadr, ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego raz podatków i rachunkowości, najważniejsze akty prawne oraz użyteczne narzędzia: kalkulatory, aktywne formularze oraz wzory umów.

Serwis powstaje we współpracy z redakcją Kompasu Kadrowo-Księgowego – kompleksowej publikacji online poświęconej zagadnieniom podatkowo-kadrowym w małej firmie. W publikacji znajdą Państwo jeszcze więcej praktycznych porad i rozwiązań pomocnych w prowadzeniu firmy a także odpowiedzi na pytania z konkretnymi wskazówkami.

Logo ABC

Praktycznie rzecz biorąc

Publikacje ABC są profilowane pod kątem poszczególnych grup zawodowych i podnoszą efektywność ich codziennych działań biznesowych. Użytkownicy produktów marki ABC korzystają z narzędzi oraz informacji skupionych na praktyce i opisujących konkretne metody postępowania. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane i uzupełniane przykładami, dającymi pewność wyboru rekomendowanych rozwiązań.